PEPP training bij Parkinson
Het hebben van de ziekte van Parkinson heeft niet alleen lichamelijk, maar ook psychologische en sociaal emotionele gevolgen. Om zo goed mogelijk met deze gevolgen te leren omgaan, is de PEPP-training (Patiënt Educatie Programma Parkinson) ontwikkeld voor mensen met Parkinson en hun partner of mantelzorger. Samen leert u hoe u de kwaliteit van leven positief kunt beïnvloeden.
Training
In acht bijeenkomsten wordt uitgebreid aandacht besteed aan de psychologische en sociaal emotionele gevolgen van Parkinson. Elke bijeenkomst heeft zijn eigen thema zoals
- Gezondheidsbevordering
- Stressmanagement
- Angst & depressie
- Sociale competentie
- Sociale ondersteuning
Informatie en aanmelden
Bij voldoende belangstelling wordt een nieuwe training gestart. Voor meer informatie kunt u terecht bij Allévo 088 110 2800 of info@allevo.nl Wanneer u wilt deelnemen aan de PEPP training is aanmelden vooraf noodzakelijk. Daarnaast heeft u een verwijzing nodig van uw huisarts of specialist. Voorafgaand aan de training heeft u een intake gesprek met een van de trainers. Daarbij krijgt u uitleg en bepaalt u samen de doelen die u met de training wilt bereiken. Voor het cursusmateriaal vragen wij een eigen bijdrage.